background

دنبال چه چیزی هستید؟

سخت کار می کنیم تا اعتماد مشتریان خود را جلب کنیم.

backgrounds

سوالات متداول

برای انجام هرچه سریعتر فرآیند ثبت نام بهتر است ابتدا در سامانه boursiranregister.irbrokersite.ir اطلاعات خود را تکمیل کرده و سپس به نزدیکترین شعبه مراجعه کنید.

برای دانلود فایل برگه سهام خود، ابتدا وارد سامانه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی ddn.csdiran.ir/login شوید و پس از وارد شدن به بخش گزارش دارایی ها برگه سهام نماد مورد نظر را دانلود کنید لازم به ذکر است برای مشاهده ی لینک دانلود میبایست صفحه را به سمت چپ بکشید تا بتوانید فایل را دریافت کنید.

اگر هنگام انجام معامله با خطای عدم تائید توافق نامه ها مواجه شدید، با مراجعه به بخش اطلاعات حساب (با کلیک بر روی نام و نام خانوادگی) و وارد شدن به بخش توافق نامه ها، کلیه موارد را باید تائید کنید. لطفا توجه داشته باشید درصورتی که موارد بصورت کامل تائید نشده باشند، نمیتوانید معامله کنید یا درخواست تغییر کارگزار ناظر ثبت کنید.

برای ثبت درخواست تغییر کارگزار ناظر ابتدا میبایست وارد پنل آنلاین کارگزاری به نشانی boursiran.exirbroker.ir شوید و سپس از منو سمت راست پنل، گزینه تغییر کارگزار ناظر را انتخاب کنید. گزینه ثبت درخواست را انتخاب کنید و اطلاعات سهم مورد نظر را وارد کنید و در آخر گزینه تایید را بزنید و منتظر پیام تایید از سمت کارگزاری باشید. لطفا توجه داشته باشید که بارگذاری فایل برگه سهام الزامیست و درصورت عدم بارگذاری، درخواست شما رد خواهد شد.

جهت خرید مستقیم از حساب بانکی لازم است حساب کوتاه مدت یا قرض الحسنه نزد بانک ملت داشته باشید. رویه اتصال حساب بانک ملت به حساب آنلاین به این صورت می باشد: 1. دانلود فرم درخواست استفاده از خدمات بانک ملت 2. پرینت و تکمیل فرم 3. مراجعه به یکی از شعب بانک ملت و تحویل فرم اتصال پس از یک روز کاری به صورت خودکار برقرار می شود. شما در قسمت ارسال سفارش می توانید گزینه پرداخت از حساب ملت را انتخاب نمایید

background

آموزش بورس، تضمین کاهش ریسک سرمایه‌گذاری است. برای موفقیت در بورس با شرکت در کلاس های آموزشی بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید. info@boursiran.ir

ارسال درخواست