تحلیل نماد پالایش نفت بندرعباس

(شبندر) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1402/03/25

براساس به روز رسانی قبلی (1402/01/11)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 1220 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم، از همین حدود قیمتی، بدلیل شکست خط روند مهم مقاومتی سهم (خط زرد رنگ) وارد مسیر صعودی اصلی شود و تا محدوده 4000 الی 5000 تومان  و بالاتر حرکت کند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، از همانجا وارد مسیر صعودی شد و تا  حدود 1500 تومان صعود کرد و هم اکنون در حدود قیمتی 1300 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم، از همین قیمت های فعلی و یا بعد از کمی اصلاح که از نظر تکنیکالی نوعی پولبک به خط روند شکسته شده می باشد، همچنان مسیر صعودی اصلی را، جهت رسیدن به اهداف خود که شامل محدوده  قیمتی  4000 الی 5000 تومان (مدتی در این محدوده ها متوقف می شود) (اعداد و کادر آبی رنگ بالا) و بالاتر می باشد، ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: از محدوده قیمتی فعلی به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 1000 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و بعد از رسیدن به محدوده های قیمتی  ذکر شده در بالا و یا در قیمت های بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha