تحلیل نماد شرکت رادیاتور ایران

(ختور) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1402/02/07
نکته: سهم افزایش سرمایه داده است و قیمت های زیر، تعدیل شده هستند
براساس به روز رسانی قبلی (1401/10/15)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 460 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم، بعد یک اصلاح کم عمق، وارد مسیر صعودی اصلی شود و با شکست سقف قبلی (1400 تومان) تا اهداف بالاتر حرکت میکند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، بعد از یک اصلاح کم عمق، وارد مسیر صعودی شد و هم اکنون در حدود قیمتی 700 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم، همچنان به مسیر صعودی اصلی جهت رسیدن به اهداف خود که شامل محدوده 800 الی 1200 تومان (مدتی در این محدوده متوقف می شود) و شکست سقف قبلی (1400 تومان) می باشد، ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: از محدوده قیمتی فعلی به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 480 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و بعد از رسیدن به محدوده قیمتی 800 الی 1200 تومان و یا پس از شکست سقف قبلی و  یا بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha