تحلیل نماد شرکت داده گستر عصر نوین

 (های وب) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1402/02/07
براساس به روز رسانی قبلی (1401/10/22)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 277 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم، بعد یک اصلاح کم عمق، وارد مسیر صعودی اصلی شود و تا محدوده 350 الی 490 تومان (اعداد و کادر آبی رنگ پایین) و سپس، شکست سقف قبلی (600 تومان-خط زرد رنگ) و بالاتر حرکت کند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، بعد از یک اصلاح کم عمق، وارد مسیر صعودی شد و تا قیمت 382 تومان صعود کرد و هم اکنون در حدود قیمتی 358 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم، همچنان به مسیر صعودی اصلی جهت رسیدن به اهداف خود که شامل محدوده های قیمتی 350 الی 490 تومان (مدتی در این محدوده متوقف می شود) و شکست سقف قبلی و رسیدن به محدوده قیمتی 1650 الی 2000 تومان (اعداد و کادر آبی رنگ بالا) می باشد، ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: از محدوده قیمتی فعلی به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 300 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و پس از شکست سقف قبلی و یا بعد از رسیدن به محدوده قیمتی 1650 الی 2000 تومان و یا بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha