تحلیل نماد شرکت بانک صادرات

(وبصادر) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1401/11/13

براساس به روز رسانی قبلی (1401/07/16)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 140 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم همچنان به روند نزولی خود تا محدوده قیمتی 90 الی 125 تومان ادامه دهد (اعداد و کادر سبز رنگ پایین) و از آن ناحیه، مسیر صعودی اصلی خود را برای رسیدن به محدوده قیمتی 285 الی 360 تومان و بالاتر آغاز کند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، وارد روند نزولی شد و تا قیمت 120 تومان نیز نزول کرد (نفوذ به داخل محدوده مورد نظر ما) و سپس وارد روند صعودی اصلی شد و تا قیمت 207 تومان صعود کرد و سپس با فشار فروش روبه رو شد و هم اکنون در حدود قیمتی 169 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم از همین حدود قیمتی، وارد یک روند صعودی میشود که هدف آن، رسیدن به محدوده قیمتی 285 الی 410 تومان (اعداد و کادر آبی رنگ بالا) و بالاتر می باشد که سهم پس از رسیدن به این ناحیه با فشار فروش روبه رو می شود. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: در محدوده فعلی، به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 133 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و در محدوده قیمتی 285 الی 410 تومان و یا بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha