تحلیل نماد شرکت ایران خودرو

(خودرو) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1402/02/28
براساس به روز رسانی قبلی (1401/12/11)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 303 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم، از همین حدود قیمتی (محدوده 245 الی 285 تومان-اعداد و کادر آبی رنگ شفاف پایین)، وارد مسیر صعودی اصلی شود و تا محدوده 400 الی 600 تومان (اعداد و کادر آبی رنگ بالا) و سپس شکست سقف قبلی (800 تومان-خط نارنجی رنگ بالا) و سپس بالاتر حرکت کند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، از همانجا وارد مسیر صعودی شد و تا  حدود 470 تومان (نفوذ به داخل محدوده مورد نظر ما) صعود کرد و هم اکنون در حدود قیمتی 378 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم، از همین قیمت های فعلی، همچنان به مسیر صعودی اصلی جهت رسیدن به اهداف خود که شامل محدوده های قیمتی 400 الی 800 تومان (مدتی در این محدوده متوقف می شود)  و شکست سقف قبلی می شود، ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: از محدوده قیمتی فعلی به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 310 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و بعد از رسیدن به محدوده های قیمتی  ذکر شده در بالا و یا بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha