تحلیل نماد شرکت گلگهر

(کگل) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1402/03/04

براساس به روز رسانی قبلی (1401/12/04)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 574 تومان بود (خط بنفش رنگ)، در یکی از حالات احتمال دادیم که سهم، از همین حدود قیمتی، وارد مسیر صعودی اصلی شود و تا محدوده 715 الی 780 تومان (اعداد و کادر آبی رنگ شفاف پایین) و سپس شکست سقف قبلی (840 تومان-خط نارنجی رنگ بالا) و بالاتر حرکت کند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، از همانجا وارد مسیر صعودی شد و تا  حدود 800 تومان (نفوذ به داخل محدوده مورد نظر ما) صعود کرد و بعد ریزش کرد و هم اکنون در حدود قیمتی 684 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم، از همین قیمت های فعلی، همچنان به مسیر صعودی اصلی جهت رسیدن به اهداف خود که شامل شکست سقف قبلی (840 تومان-خط نارنجی رنگ بالا) و محدوده قیمتی 1050 الی 1250 تومان (مدتی در این محدوده متوقف می شود) و بالاتر می شود، ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: از محدوده قیمتی فعلی به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 600 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و بعد از رسیدن به محدوده های قیمتی  ذکر شده در بالا و یا در قیمت های بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha