تحلیل نماد شرکت پخش البرز

(پخش) تاریخ: 1401/11/13
با اعلام اینکه قیمت این سهم هم اکنون حدود 3800 تومان می باشد پیشبینی میکنیم که، به احتمال زیاد سهم در همین حدود قیمتی بعد از یک اصلاح کم عمق دوباره به مسیر صعودی خود ادامه می دهد که هدف این صعود  محدوده 5200 الی 5700 تومان  (اعداد و کادر آبی رنگ بالا) و بالاتر می باشد. لازم به ذکر است که، در طی این مسیر صعودی، سهم می تواند با برخورد به نواحی مقاومتی با نوسانات کوتاه نزولی نیز همراه باشد؛ اما در حال حاضر به دلیل ابهام در نمودار قیمتی، به درستی نمی توان محدوده های نوسانی این سهم را مشخص نمود (در نتیجه پیشنهاد نوسان گیری در این سهم داده نمی شود). لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است. 
سیگنال خرید و فروش: 
الف: به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که، جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی، در محدوده فعلی و 10 درصد پایینتر به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 2900 تومان اقدام به خرید نمایید و در محدوده 5200 الی 5700 تومان و بالاتر اقدام به فروش سهم نمایید. 
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha