تحلیل نماد شرکت صنایع ماشین های اداری ایران

(مادیرا) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1402/04/09

براساس به روز رسانی قبلی (1402/01/18)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 422 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم، از همین حدود قیمتی، وارد مسیر صعودی اصلی شود و تا محدوده 440 الی 490 تومان و سپس 830 الی 1250 تومان و بالاتر حرکت کند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، از همانجا وارد مسیر صعودی شد و بدلیل ورود پول هوشمند، محدوده مقاومتی اول را رد کرد و تا  حدود 690 تومان صعود کرد و بعد وارد اصلاح شد و هم اکنون در حدود قیمتی 504 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم، از همین  حدود قیمت های فعلی یا کمی پایینتر ( 10 درصد پایینتر)، با پایان اصلاح موقت، همچنان به مسیر صعودی اصلی جهت رسیدن به اهداف خود که شامل محدوده قیمتی 830 الی 1250 تومان (اعداد و کادر های آبی رنگ بالا) (مدتی در این محدوده متوقف می شود) و شکست سقف تاریخی (1400 تومان-خط نارنجی رنگ) و بالاتر می شود، ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین سفید رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: از محدوده قیمتی فعلی تا 10 درصد پایینتر به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 390 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و بعد از رسیدن به محدوده های قیمتی  ذکر شده در بالا و یا در قیمت های بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha