تحلیل نماد شرکت سیمان فارس و خوزستان

(سفارس)(به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1402/01/03

براساس به روز رسانی قبلی (1401/11/06)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 2156 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم، پس از خروج از مثلث اصلاحی و پولبک به آن، وارد روند صعودی اصلی شده است که اهداف آن به ترتیب شکست سقف قبلی (2600 تومان-خط زرد رنگ) و محدوده 6000 الی 7500 تومان می باشد (اعداد و کادر آبی رنگ بالا). همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، پس از شکست سقف تاریخی تا قیمت 3260 تومان نیز صعود کرد و هم اکنون نیز در حدود 3230 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که،  احتمالا سهم از همین حدود قیمت فعلی به روند  صعودی اصلی خود ادامه می دهد که اهداف آن همان محدوده قیمتی قبلی می باشد (اگرچه در این بین، امکان اصلاح موقت سهم نیز وجود دارد). لازم به ذکر است که، سهم پس از رسیدن به این نواحی با فشار فروش روبه رو می شود. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: در محدوده قیمتی  فعلی، با رعایت حد ضرر قیمتی 2000 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و در محدوده قیمتی 6000 الی 7500  تومان و بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha