تحلیل نماد شرکت بانک ملت

(وبملت) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1401/11/13

براساس به روز رسانی قبلی (1401/09/02)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 277 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد و احتمالا از محدوده 310 الی 340 وارد یک روند نزولی کوتاه تا محدوده قیمتی 240 الی 300 تومان (اعداد و کادر آبی رنگ پایین) بشود و از آن ناحیه، دوباره مسیر صعودی اصلی خود را آغاز کند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، پس از صعودی کوتاه، از قیمت 375 تومان (کمی بالاتر از محدوده مورد نظر ما) وارد روند نزولی شد و تا قیمت 300 تومان نیز نزول کرد (نفوذ به داخل محدوده مورد نظر ما) و سپس وارد روند صعودی اصلی شد و هم اکنون در حدود قیمتی 330 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم وارد روند صعودی اصلی شده است که هدف آن، رسیدن به محدوده قیمتی 390 الی 470 تومان (اعداد و کادر آبی رنگ بالا) و بالاتر می باشد که سهم پس از رسیدن به این ناحیه با فشار فروش روبه رو می شود. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: در محدوده فعلی تا حدود 10 درصد پایین تر، به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 260 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و در محدوده قیمتی  390 الی 470 تومان و یا بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha