تحلیل نماد سرمایه گذاری گروه توسعه ملی

(وبانک) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1402/02/28
براساس به روز رسانی قبلی (1401/12/11)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 915 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم، از همین حدود قیمتی (محدوده 860 الی 1000 تومان-کادر آبی رنگ شفاف پایین)، وارد مسیر صعودی اصلی شود و تا شکست سقف قبلی (1570 تومان) و سپس بالاتر حرکت کند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، از همانجا وارد مسیر صعودی شد و پس از شکست سقف قبلی، تا  حدود 1610 تومان صعود کرد و هم اکنون در حدود قیمتی 1303 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم، از همین قیمت های فعلی، همچنان به مسیر صعودی اصلی جهت رسیدن به اهداف خود که شامل محدوده های قیمتی 2300 الی 2800 و 3600 الی 4500 تومان (مدتی در این محدوده ها متوقف می شود) (اعداد و کادر آبی رنگ بالا) می شود، ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: از محدوده قیمتی فعلی به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 950 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و بعد از رسیدن به محدوده های قیمتی  ذکر شده در بالا و یا بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha