تحلیل نماد بانک ملت

(وبملت) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1402/02/14
نکته: سهم افزایش سرمایه داده است و قیمت های زیر، تعدیل شده هستند
براساس به روز رسانی قبلی (1401/11/13)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 240 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم، بعد یک اصلاح کم عمق، وارد مسیر صعودی اصلی شود و تا شکست سقف قبلی (380 تومان-خط زرد رنگ) و بالاتر حرکت کند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، بعد از یک اصلاح کم عمق، وارد مسیر صعودی شد و هم اکنون در حدود قیمتی 423 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم، همچنان به مسیر صعودی اصلی جهت رسیدن به اهداف خود که شامل محدوده های قیمتی 460 الی 540 تومان (مدتی در این محدوده متوقف می شود) (اعداد و کادر آبی رنگ پایین)  و 1700 الی 2300 تومان (اعداد و کادر آبی رنگ بالا) و بالاتر می باشد، ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: از محدوده قیمتی فعلی به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 325 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و بعد از رسیدن به محدوده های قیمتی 460 الی 540 تومان و یا 1700 الی 2300 تومان و یا بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha