تحلیل نماد بانک صادرات

(وبصادر) (به روز رسانی تحلیل قبلی) تاریخ: 1402/02/14
براساس به روز رسانی قبلی (1401/11/13)، در حالیکه قیمت سهم در محدوده 169 تومان بود (خط بنفش رنگ)، احتمال دادیم که سهم، بعد یک اصلاح کم عمق، وارد مسیر صعودی اصلی شود و تا محدوده 285 الی 410 تومان و سپس، شکست سقف قبلی (520 تومان-خط زرد رنگ) و بالاتر حرکت کند. همانطور که مشاهده میکنید سهم مطابق با انتظار ما، بعد از یک اصلاح کم عمق، وارد مسیر صعودی شد و هم اکنون در حدود قیمتی 300 تومان می باشد. در این بروزرسانی با دقتی بالاتر ذکر میکنیم که، احتمالا سهم، همچنان به مسیر صعودی اصلی جهت رسیدن به اهداف خود که شامل محدوده های قیمتی 350 الی 460 تومان (مدتی در این محدوده متوقف می شود) (اعداد و کادر آبی رنگ بالا)  و شکست سقف قبلی و بالاتر می باشد، ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است که، مسیر احتمالی حرکت نماد با خطوط ممتد و نقطه چین بنفش رنگ رسم گردیده است.
سیگنال خرید و فروش: 
به هر طریق ممکن است که تحلیل دچار خطا شود در نتیجه جهت کاهش میزان ریسک، پیشنهاد میگردد که: 
* جهت خرید بدون ریسک و بلندمدتی: از محدوده قیمتی فعلی به صورت پله ای و با رعایت حد ضرر قیمتی 225 تومان اقدام به خرید سهم نمایید و بعد از رسیدن به محدوده قیمتی 350 الی 460 تومان و یا پس از شکست سقف قبلی و یا بالاتر، بنا بر صلاحدید خود، اقدام به فروش سهم نمایید.
نکته: خرید پله ای: یعنی یک پله خرید در محدوده قیمتی فوق الذکر و پله خرید بعدی پس از شکست پرقدرت محدوده با یک یا 2 صف خرید سنگین نکته: حد ضرر: شکست محدوده قیمتی ذکر شده با یک کندل توپر هفتگی می باشد ( خط قرمز رنگ پایین))
نظر 0
نظر دهید
captcha