بررسی بازار ۱۳۹۹/۰۹/۲۲

بازار امروز مثبت شروع به کار کرد. با گذر زمان، اندکی مثبت بازار کاهش پیدا کرد و حجم عرضه ها افزایش یافت.

فولاد، فملی، تاپیکو، وغدیر، اخابر، رمپنا و ومعادن شاخص سازهای امروز بودند. وتجارت، وبصادر و خودرو با صف فروش همراه بودند که در انتهای بازار صف فروششان جمع آوری شد. گروه پالایشی نیز در اکثر نمادها متعادل و یا منفی بودند. بیشترین حجم معاملات مربوط به نمادهای: خساپا، خودرو، وتجارت، ثامید، خگستر، وبصادر، فولاد و ثبهساز بود. فولاد، خودرو، شستا، وتجارت، خساپا، دی، فملی، خگستر، شپنا و وبصادر نیز بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.
اهم اخبار امروز:
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون و رفاه اجتماعی: موضوع واگذاری ۲ درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی توسط رئیس جمهور به کمیسیون حقوقی دولت ارجاع داده شده، قرار شد در کمیسیون حقوقی دولت بررسی های لازم انجام شود.
به نقل از ایرنا، نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزارت خارجه های ایران و ۴+۱ به ریاست دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا، روز چهارشنبه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.
به نقل از بتا سهم، رئییس جمهور روحانی: هر اقدامی برای تهیه واکسن لازم بوده انجام شده است.
به نقل از کارگزاری صنعت و معدن: نرخ بیلت CIS در قیمت ۵۴۰ دلار معامله شد که بالاترین نرخ دو سال اخیر است. بیلت ایران نیز طی هفته اخیر به ۴۹۵ دلار رسید.

در انتهای معاملات شاخص ۱۵۲۷۰۰۰ واحد و حجم معاملات در حدود ۲۳ هزار میلیارد تومان بود.

ارسال بازخورد

ایمیل شما در منتشر نخواهد شد. مقادیر ستاره دار الزامی هستند.