گزارش مجمع عمومی فوق العاده خاهن
افزایش سرمایه خاهن تصویب شد 

به گزارش بورس ایران، جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران با حضور 81 درصد از سهامداران، اعضای هیئت مدیره؛ مدیرعامل، نماینده سازمان بورس و بازرس قانونی تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه گزارش بازرس توسط بازرس مربوطه قرائت شد.
  این گزراش حاکی از انجام افزایش سرمایه شرکت از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران بود.

طبق این گزارش جواد زراعتی مدیر مالی شرکت در پاسخ به بند حسابرس در خصوص زیان انباشته شرکت گفت: ما تاکنون توانسته ایم حدود 45 میلیارد از 60 میلیارد تومان زیان انباشته را پاک کنیم. تنها 15 میلیارد تومان زیان انباشته باقی مانده که این مقدار هم تا پایان سال 95 صفر شده و از آن پس ما وارد پروسه سود سازی خواهیم شد.

وی ادامه داد: طبق گزارشات تعداد قطعات و تنوع آن ها نسبت به سال گذشته حدود 35 درصد افزایش داشته  است.EPS  شرکت برای سال 96 حدود 100 درصد افزایش داشته است.

در ادامه جلال الدین حیرت انگیز مدیرعامل شرکت بیان داشت: قرار داد میل لنگ ما هنوز قطعی نشده، هرگونه اتفاقی در خصوص این موضوع در اسرع وقت به اطلاع سهامداران خواهد رسید. صحبت هایی در خصوص حضور سیتروئن در شرکت آهنگری تراکتور سازی ایران شده بود. حضور این شرکت صرفا به خاطر بازدید بوده و هیچ گونه قراردادی بین این دو شرکت بسته نشده است. هر گونه اتفاقی در این خصوص حتما از  طریق سیستم کدال به اطلاع خواهد رسید.

در ادامه کباری نماینده سهامدار عمده گفت: اگرهای زیادی در خصوص شرکت وجود دارد که چنانچه به تحقق برسد مطمئنا شرایط بهتر خواهد شد اما پر پایه اگر ها نمی توان تصمیم گرفت سهامداران منتظر اخبار موثق از طریق سامانه رسمی بورس باشند.

این گزارش می افزاید: پس از آن حیرت انگیز در پاسخ به سوال سهامداران برای تولید قطعات جدید بیان داشت: شرکت توانایی تولید هر گونه سفارشی را دارد و می تواند قطعات جدید را تولید کند. ما دستگاه های جدید را وارد کردیم و برخی از آن ها نیز راه اندازی شده اند. این دستگاه های جدید کم کم وارد خط تولید مجموعه خواهند شد.

باویلی ناظر مجمع خاطر نشان کرد: دستگاه های خریداری شده از کشور آلمان و ترکیه بوده و دستگاه پرس ها نیز تک تک وارد می شوند.

در پایان نیز با افزایش سرمایه 100 درصدی از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران موافقت شد و این موضوع به تصویب مجمع عمومی عادی صاحبان سهام رسید.ارسال دیدگاه
نام:  
ایمیل:  (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
دیدگاه شما:
دیدگاه ها
دیدگاهی ثبت نشده است