معرفی بخش آموزش
 کارگزاری بورسیران در راستای افزایش دانش مشتریان خود ، اقدام به ایجاد مرکز آموزش مشتریان کرده است. این بخش که با
*برگزاری کلاس های آموزشی مقدماتی : این کلاس ها بصورت مقدماتی و رایگان برای مشتریان کارگزاری ، در جهت آشنایی اولیه با مفاهیم اولیه خرید و فروش در بورس برگزار می شود.
*گردآوری منابع آموزشی : با توجه به حجم اطلاعاتی بالای موجود در فضای اینترنت، در جهت استفاده بهتر مشتریان، مطالب منتخب با استفاده از منابع انگلیسی و فارسی با حفظ منبع ، منتشر می شود، تا مشتریان با توجه به نیاز و سطح آموزش خود، به مطالب دست پیدا کنند.
*برگزاری کلاس های پیشرفته : این دوره ها با استفاده از اساتید معتبر بازار سرمایه و بصورت کلاس های تخصصی در سطوح مختلفت تحلیل بنیادی و تکنیکال بصورت دوره ای و با ارایه گواهینامه معتبر برگزار خواهد شد.
منابع آموزشی
آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی (قسمت اول)

در این مطلب بدنبال آشنایی با مقدمات تحلیل بنیادی هستیم. قسمت اول این مطلب را در ادامه بخوایند. 

ادامه...
مراحل انجام معاملات


یكی از مهم ترین اطلاعاتی كه سهام داران باید داشته باشند، آگاهی از مراحل خرید و فروش سهام است تا بعداً دچار مشكل نشوند. در این بخش به طور خلاصه مراحل مختلف خرید و فروش سهام توضیح داده شده است.

ادامه...
سهام و سهامداری

از مسایل بسیار مهمی كه به ویژه سهام داران تازه كار با آن مواجه هستند، حق و حقوقی است كه فرد سهام دار به خاطر داشتن سهم شركت از آن برخوردار است. در این بخش به طور خلاصه برخی حقوق و مسایل مهمی كه سهامدار باید از آن مطلع باشد شرح داده خواهد شد.

ادامه...
معرفی انواع اوراق بهادار

اوراق بهادار در جهان بسیار متنوع هستند و به طور پیوسته ابزار معاملاتی جدیدی ایجاد می ­گردد. در ایران انواع اوراق بهادار چندان متنوع نیست. البته برنامه ­هایی برای گسترش انواع اوراق بهادار مورد معامله در بورس وجود دارد. در این بخش ابتدا اوراق بهادار مورد معامله در بورس و سپس تعدادی از اوراق بهادار مطرح و پرطرفدار نیز شرح داده خواهد شد.

ادامه...
صندوق های سرمایه گذاری مشترک (Mutual Funds)

در این مطلب بطور خلاصه به معرفی صندوق های سرمایه گذاری می پردازد. 

ادامه...
دوره مقدماتی آموزش بورس
معرفی دوره رایگان بورس


در این دوره سعی شده برای آموزش مقدماتی بورس و آشنایی ابتدایی با مفاهیم خرید و فروش در بازار سرمایه بصورت رایگان برای مشتریان کارگزاری بورسیران ایجاد شود.
برای آشنایی با سرفصل ها و نحوه شرکت در کلاس ها به ادامه مطلب رجوع نمایید.

ادامه...
سمینار برنده ها بازنده ها